بانک خوب سرمایه است

   
  • سامانه پیوند

   سامانه پیوند بانک مرکزی به منظور تامین امنیت تراکنشهای موبایلی USSD ( # . . . * ) و جلوگیری از افشای شماره کارت‌های بانکی مشتریان از طریق شرکت‌های خدمات‌پرداخت (PSP) و اپراتورهای تلفن همراه طراحی و پیاده‌سازی شده است.

   این سامانه با دریافت شماره کارت بانکی و موبایل مشتریان و برقراری ارتباط میان این دو، امکان انجام تراکنشهای امن بر بستر USSD را فراهم می‌سازد.
   از آنجا که بانک مرکزی مقرر داشته است خدمات موبایلی مبتنی بر USSD ( # . . . * ) به شکل فعلی (ارسال شماره کارت و رمز دوم کارت برای اپراتورهای مخابراتی در کانال USSD) بطور کامل قطع شود، از آن زمان به بعد «سامانه پیوند» وظیفه ارتباط میان کارت و موبایل مشتریان را بر عهده خواهد داشت.
   بدین ترتیب در صورت ثبت شماره موبایل و کارت مشتری در این سامانه پیوند، در زمان انجام این قبیل تراکنشها دیگر نیازی به ورود شماره کارت توسط مشتریان وجود نداشته و مشتری تنها نسبت به انتخاب کارت از لیست ارائه شده توسط سامانه پیوند اقدام خواهند نمود.

   شما از طریق لینک زیر خواهید توانست شماره کارت بانکی (فقط سرمایه) خود را به شماره تلفن همراه خود در سامانه پیوند بانک مرکزی متصل و یا نسبت به تغییر، انفصال و یا استعلام شماره کارت متصل به موبایل خود اقدام نمائید.

   ورود به سامانه پیوند بانک مرکزی

کلیه حقوق متعلق به بانک سرمایه است