بانک خوب سرمایه است

   
  • پایانه فروش (POS)

   به منظور ارائه خدمات مطلوب و نوین به مشتریان، و امکان استفاده آسان آنان از خدمات بانکی، خدمات و محصولات متنوعی توسط بانک سرمایه به مشتریان ارائه شده است از جمله این خدمات ارائه دستگاه‌های پایانه فروش می‌باشد که موجب افزایش سرعت، اثر بخشی و امنیت در انجام معاملات و همچنین صرفه جویی در سایر هزینه ها و کاهش مراجعات مشتریان (پذیرنده و دارنده کارت) به شعب بانک می گردد.

   پایانه فروش دستگاهی است که در مراکز فروش کالا و خدمات نصب شده تا مشتریان دارنده کارتهای بانکی عضو شبکه شتاب در هنگام خرید کالا و خدمات به جای استفاده از وجه نقد، بهای کالا یا خدمات دریافتی را به صورت الکترونیک پرداخت نمایند و مبلغ مذکور طی یکی از سیکلهای پایا به حساب فروشنده (پذیرنده کارت) واریز گردد.

   قابلیتهای دستگاه پایانه فروش بانک سرمایه

   • خرید
   • مانده گیری
   • خرید شارژ تلفن همراه(همراه اول، ایرانسل، رایتل و تالیا )
   • پرداخت قبوض
   • مشاهده 20 تراکنش آخر
   • گزارش روزنامه

   انواع دستگاه پایانه فروش فروش:

   • بسته به نوع نیاز پذیرندگان، ‌این بانک آمادگی دارد تا بروزترین دستگاه‌ها در انواع مختلف زیر را به مشتریان محترم ارائه نماید:
    ردیف
    نوع
    مدل
    کانال ارتباطی
    1
    باسیم
    Typical
    خط تلفن شهری
    LAN
    اینترنت کابلی
    PC-POS
    خط تلفن شهری، اینترنت کابلی
    2
    بی سیم
    GPRS
    سیمکارت دیتا
    WiFi
    اینترنت بی سیم

   راهنمای استفاده از خدمات:

   • شیوه دریافت دستگاه‌های پایانه فروش:

    مشتریان محترم (حقیقی/حقوقی) می‌توانند جهت دریافت دستگاه پایانه فروش مورد نیاز خود به یکی از شعب بانک سرمایه مراجعه نمایند.

    سامانه ردیابی تراکنش

    به منظور ایجاد امکان بررسی و گزارشگیری از تراکنشهای انجام شده بر روی دستگاه‌های پایانه فروش پذیرندگان محترم،‌سامانه ردیابی تراکنش با قابلیتهای زیر طراحی و در اختیار شما عزیزان قرار داده شده است:

   1. دریافت گزارش مربوط به کل تراکنشهای انجام شده توسط دستگاه(راهنمای کاربری در لینک زیر موجود است)

   https://trntrc.fanavacard.com/MerchantReport/RepOnlineMerchantTransaction.aspx

   2. دریافت گزارش مربوط به تراکنشهای موفق و واریز شده به حساب پذیرندگان(راهنمای کاربری در لینک زیر موجود است)

   https://trntrc.fanavacard.com/MerchantReport/MerchantPeymentReport.aspx

   توجه: در حال حاظر مبالغ تراکنشهای موفق انجام شده بر روی دستگاه‌های پایانه فروش به صورت ریز تراکنش به حساب مشتریان محترم واریز می‌شود.

   لذا آن دسته از عزیزان که تمایل به واریز تجمیعی مبلغ تراکنشهای مربوط به دستگاه‌ پایانه فروش خود را دارند، می‌توانند درخواست کتبی خود را به شعبه متبوع خویش ارائه نمایند.

   تذکر: همچنین در صورت وجود هرگونه درخواست، بروز هرگونه مشکل و یا نیاز به پاسخ به سوالات شما عزیران در خصوص دستگاه‌ پایانه فروش می‌توانید با مرکز تماس شرکت فن‌آواکارت(ارائه دهنده خدمات پرداخت) به شماره 43695000 تماس حاصل نموده و در صورت عدم دستیابی به پاسخ مناسب به شعبه متبوع خویش مراجعه نمائید.

کلیه حقوق متعلق به بانک سرمایه است