بانک خوب سرمایه است

   
  • بازدید سرزده مدیرعامل بانک سرمایه از سه شعبه

   بازدید سرزده مدیرعامل بانک سرمایه از سه شعبه

   بازدید سرزده مدیرعامل بانک سرمایه از سه شعبه

   در آخرین روز کاری سال ۹۷، مدیرعامل بانک سرمایه از سه شعبه گلبرگ، بلوار ابوذر و شهرری بازدید نمود و با همکاران به گفت و گو پرداخت.

   به گزارش روابط عمومی بانک سرمایه، علیرضا پویان شاد، مدیرعامل و عضو هیات مدیره این بانک، به همراه محسن ملکی، معاون بانکی مدیرعامل، روز سه شنبه مورخ ۲۸ اسفندماه از شعب گلبرگ، بلوار ابوذر و شهرری بازدید نمود و از آخرین وضعیت ارائه خدمات به مشتریان و روند انجام امور و برنامه‌ها در پایان سال جاری مطلع شد.
   در این بازدید، پویان شاد ابتدا گزارش مسئولان شعب در خصوص عملکرد آنها را شنید و در فضایی دوستانه در زمینه رعایت اولویت‌های بانک و حقوق مشتریان به منظور تکریم ارباب رجوع بیاناتی ارائه نمود.
   وی در گفت‌و‌گو با مسئولین شعب با بیان اینکه مشتری مداری و ارائه خدمات نوین بانکی باید در صدر برنامه‌های شعب قرار گیرد، اظهار داشت: ضرورت دارد تمامی کارکنان صف با استفاده از دانش روز بانکداری آمادگی ارائه خدمات مطلوب به مشتریان را داشته باشند و مسئولین شعب نیز از طریق برنامه زمانبندی شده برای بهبود و ارتقای خدمات واحد تحت مسئولیت خود اقدام نمایند.
   لازم به ذکر است پویان شاد در پایان این دیدار با یکایک همکاران شعب گلبرگ، بلوار ابوذر و شهرری گفت و گو کرد و پس از شنیدن نظرات و پیشنهادات همکاران، پیشنهادهایی در جهت بهبود انجام امور شعب ارائه نمود.

کلیه حقوق متعلق به بانک سرمایه است