بانک خوب سرمایه است

   
  • آگهی مزایده املاک مازاد بانک سرمایه

   آگهی مزایده املاک مازاد بانک سرمایه

   آگهی مزایده املاک مازاد بانک سرمایه

   مزایده املاک مازاد بانک سرمایه برگزار می شود.

   بانک سرمایه در راستای اجرای قانون رفع موانع تولید رقابت‌پذیر و ارتقای نظام مالی کشور و تأکیدات دولت محترم، املاک تملیکی و مازاد بر نیاز خود را با شرایط ویژه و استثنایی به فروش می‌رساند. املاک مذکور بر مبنای قیمت پایه مزایده، با وضعیت موجود و به صورت نقدی، نقد و اقساط، بدون متصرف (با شرایط مختلف از حیث نحوه پرداخت با موافقت بانک) در معرض فروش قرار می گیرد.

   متقاضیان می‌توانند برای کسب اطلاعات بیشتر، بازدید از املاک، دریافت اسناد مزایده (برگه‌های شرایط شرکت در مزایده) و تسلیم پیشنهادات خود به محل این امور واقع در تهران، خیابان سپهبد قرنی، نبش خیابان اراک، پلاک 34، اداره املاک و ساختمان بانک سرمایه مراجعه نموده و یا با شماره تلفن‌های 84245116-88807207 تماس حاصل نمایند. آخرین مهلت برای تسلیم پیشنهادات ساعت 16 روز دوشنبه مورخ 23 مهر 1397 می‌باشد.

   • متقاضیان می‌توانند به منظور هماهنگی جهت بازدید با تلفن‌های مندرج در لیست املاک تماس حاصل نمایند.

   توضیحات:

   1. پیشنهادات فاقد سپرده یا دارای سپرده کمتر از میزان مقرر، مخدوش، مبهم و مشروط، مردود است.
   2. رعایت کلیه موارد مندرج در برگه‌های مزایده الزامی است.
   3. سپرده (ودیعه) شرکت در مزایده معادل 5% قیمت پایه مزایده است که متقاضیان باید طی یک فقره چک تضمین‌شده بانکی یا چک رمزدار یا فیش واریزی در وجه حساب 1-43721-11-1010 به نام بانک سرمایه به همراه پاکت‌های برگ شرایط شرکت در مزایده تحویل دهند.
   4. کلیه پاکات حاوی پیشنهادات متقاضیان خرید املاک در ساعت 14 روز چهارشنبه مورخ 25 مهر 1397 در سالن اجتماعات ساختمان ادارات مرکزی واقع در خیابان سپهبد قرنی، نبش خیابان اراک، پلاک 34، بازگشایی خواهد شد، لذا متقاضیان می‌توانند در موعد یادشده با ارائه کارت شناسایی در جلسه مذکور شرکت نمایند.
   5. مطالعه مدارک و سوابق مربوط و بازدید از املاک قبل از شرکت در مزایده الزامی است و املاک در وضعیت موجود واگذار می‌گردد.
   6. به متقاضیانی که قصد خرید املاک به صورت نقد و اقساط را دارند املاک به روش اجاره به شرط تملیک واگذار خواهد شد.
   7. هزینه نشر آگهی و کارشناسی بر عهده خریدار است و مشارالیه می‌بایست این هزینه را بر اساس اعلام نظر بانک قبل از انعقاد قرارداد نقداً در وجه بانک واریز نماید.
   8. متقاضیان خرید می‌بایست مبلغ 300 هزار ریال به حساب شماره 1-43721-11-1010 در وجه بانک سرمایه (قابل واریز در کلیه شعب بانک سرمایه) واریز و اصل رسید را هنگام دریافت اصل اسناد و اوراق مزایده تحویل دهند.
   9. فروش املاک به صورت نقد و اقساط بر اساس جدول شماره 2 صورت خواهد پذیرفت که خریدار می‌بایست در درخواست خود صراحتاً به مدت و نرخ سود مورد نظر اشاره نماید. ضمناً در شرایط مساوی بودن پیشنهاد قیمت به صورت نقد و اقساط، اولویت با درصد پیش‌پرداخت بیشتر می‌باشد.
   10. در‌ صورتی ‌که مبالغ پیشنهادی خریداران به طور مساوی باشد اولویت فروش با شرایط نقدی است.
   11. بانک سرمایه در قبول یا رد یک یا کلیه پیشنهادات مختار است.
   12. پیشنهادات برای هریک از املاک به صورت جداگانه و به صورت سه پاکت الف: اصل و تصویر چک تضمین‌شده بانکی یا چک رمزدار یا فیش واریزی معادل پنج درصد قیمت پایه مزایده برای تضمین شرکت در مزایده، پاکت ب: اسناد مزایده و فیش خرید اسناد و پاکت ج: فقط برگه پیشنهاد قیمت که می‌بایست همه پاکت‌ها جداگانه لاک و مهر شده و هر سه پاکت در یک پاکت بزرگ‌تر جاسازی و مهر و موم گردد. آخرین مهلت تحویل پاکات ساعت 16 روز دوشنبه مورخ 23 مهر 1397 می‌باشد.
   13. نحوه فروش املاک مازاد بانک به شرح ذیل اعلام می‌گردد.

   جدول شماره 1 نحوه فروش املاک به صورت نقد

   در صورت خرید نقدی 5 درصد تخفیف نسبت به قیمت پایه مزایده به خریدار داده خواهد شد.

   جدول شماره 2 نحوه فروش با شرایط نقد و اقساط

   کاربری

   مدت

   شرایط اقساط

   توضیحات

   تجاری، مسکونی، اداری، خدماتی، باغ و...

   12 الی 36 ماهه

   حداقل 40% نقد و مابقی به صورت اقساط ماهیانه به روش عقد اجاره به شرط تملیک با نرخ مصوب شورای پول و اعتبار

   حـداقل پـرداخت نقـدی 40% و حـداکثر آن 90% می‌باشد و مابقی مبلغ با شرایط اقساط ماهیانه از 12 ماه لغایت 36 ماه بر اساس درخواست متقاضـی و شرایط اقساط دریافت خواهد شد.


   فایلهای پیوست

کلیه حقوق متعلق به بانک سرمایه است