بانک خوب سرمایه است

   
  • همزمان با ایام بزرگداشت مقام معلم صورت گرفت؛تقدیر از اساتید و نفرات برتر دوره های آموزشی بانک سرمایه

   همزمان با ایام بزرگداشت مقام معلم صورت گرفت؛تقدیر از اساتید و نفرات برتر دوره های آموزشی بانک سرمایه

   همزمان با ایام بزرگداشت مقام معلم، طی مراسمی از اساتید منتخب دوره های آموزشی بانک سرمایه قدردانی شد.
    
   به گزارش روابط عمومی بانک سرمایه، همزمان با ایام بزرگداشت مقام معلم طی مراسمی از اساتید منتخب دوره های آموزشی بانک سرمایه و نفرات برگزیده آزمون دوره های آموزشی این بانک تقدیر شد.
    
   در این مراسم علیرضا حیدرآبادی پور، مدیرعامل بانک سرمایه با تبریک روز معلم و مقام مقدس و ارزشمند ایشان اظهار داشت: معلم هدایتگر انسان هاست و خوشبختانه در جامعه ما نیز معلمان از جایگاه والا و ارزشمندی برخورداند و در روزی که به نام این قشر فرهیخته نام گذاری شده، تلاش می شود گام هایی هرچند کوچک در گرامیداشت مقام و منزلت این بزرگواران برداشته شود.
    
   مدیرعامل بانک سرمایه در خصوص اهمیت دوره های آموزشی بانکداری اظهار داشت: در بانکداری امروز دنیا، خواندن صرف کتاب های بانکداری مفید نخواهد بود به همین جهت آموزش هایی که در بنگاه اقتصادی بانک سرمایه صورت می گیرد باید با توجه به مقاصد و اهداف معینی باشد و آموزش های مرسوم و متداول کارایی لازم را نخواهد داشت.
    
   وی در بخش دیگری از سخنان خود بیان داشت: اولویت در بانک های خصوصی حسن رفتار و مشتری مداری است و بانکی موفق است که در این زمینه برتر باشد.
    
   حیدرآبادی پور در پایان ابراز امیدواری کرد در سال مالی جدید با همت و تلاش همکاران بانک سرمایه، این بانک بتواند به هدف تعیین شده که عضویت در باشگاه 500 هزار میلیارد ریالی در نظام بانکی کشور است، دست یابد.
    
   در ادامه مراسم دکتر محمدرضا خانی، رئیس هیات مدیره و قائم مقام بانک سرمایه نیز با اشاره به روز معلم و تبریک این روز به همه معلمان فرهیخته در خصوص اهمیت آموزش در نظام بانکی اظهار داشت: تمام مدیران ارشد چه در نظام بانکی و چه در نظام غیر بانکی اکثرا در کلاس های آموزشی شناسایی شده اند.
    
   رئیس هیات مدیره بانک سرمایه افزود: از برنامه های مهم بانک استفاده از نیروهای جوان و باتجربه در پست های مدیریتی است و به این منظور دوره ها و کارگاه های آموزشی محل مناسبی جهت شناسایی نیروهای توانمند محسوب می شود.
    
   ایشان در پایان سخنان خود از همکاران شعب درخواست نمود به معلمان به چشم مشتریان ویژه بانک بنگرند و در تکریم و احترام به ایشان بیش از پیش کوشا باشند.
    
   دکتر مهرداد باقری، نایب رئیس و معاون بین الملل و همچنین دکتر بهمن خادم، عضو هیات مدیره و معاون مالی بانک سرمایه نیز طی سخنانی با تبریک روز معلم، بر کیفیت دوره های آموزشی و لزوم توجه به مدیریت رفتار تاکید نمودند.
    
   گفتنی است در ابتدای این مراسم میر مجتبی هاشمی نودهی، معاون سرمایه های انسانی بانک سرمایه نیز در خصوص نیاز سنجی آموزشی، اهمیت دوره های آموزشی و نقش فعالیت های آموزشی در توسعه کیفیت سازمان سخنانی ایراد نمود.
    
   شایان ذکر است در این مراسم از اساتید منتخب دوره های آموزشی بانک شامل دکتر محمدرضا خانی، رئیس هیات مدیره بانک سرمایه (دوره حقوقی بانک)، مهرداد میرزازاده(دوره حسابداری بانکی)، محمد داوری، رئیس اداره مبارزه با پولشویی (مدرس دوره های مبارزه با پولشویی)، محمد محمدمرادی، معاون اداره پیگیری و وصول مطالبات (مدرس دوره های آموزش نگین) و محمد بوذری، معاون شعبه میدان فاطمی (مدرس دوره های ارزی) و همچنین از 12 نفر از همکاران منتخب آزمون های ارتقای شغلی سال گذشته بانک سرمایه با اهدای لوح تقدیر و هدایایی قدردانی به عمل آمد.

    

کلیه حقوق متعلق به بانک سرمایه است