بانک خوب سرمایه است

   
 
  • خرید آنلاین شارژ ایرانسل و پرداخت صورت حساب بدون وارد نمودن کد

   خدمتی جدید از بانک سرمایه برای ایرانسلی ها

   خرید آنلاین شارژ ایرانسل و پرداخت صورت حساب بدون وارد نمودن کد

   خرید آنلاین شارژ ایرانسل و پرداخت صورت حساب بدون وارد نمودن کد

   در راستای جلب رضایت مشتریان گرامی و ایجاد خدمات جدید برای آنان، خرید شارژ ایرانسل و پرداخت صورت حساب بدون وارد نمودن کد از طریق وب سایت بانک سرمایه فراهم شد.

    


   به گزارش روابط عمومی بانک سرمایه، کلیه مشتریان عزیز می توانند با مراجعه به سایت https://recharge.sbank.ir و دارا بودن کارت بانکی عضو شبکه شتاب، حسب نیاز خود و بی نیاز به وارد نمودن کدهای شارژ، از سرویس های شارژ مستقیم سیم کارت اعتباری ( عادی و شگفت انگیز )، پرداخت مستقیم صورت حساب سیم کارت دائمی، شارژ مستقیم وایمکس و پرداخت صورت حساب وایمکس دائمی استفاده نمایند.

   لذا با استفاده از این سرویس مشتریان محترم می توانند با وارد کردن شماره 16 رقمی کارت بانکی عضو شبکه شتاب، رمز دوم اینترنتی و همچنین شماره 3 یا 4 رقمی ظهر یا متن کارت شتاب پرداخت خود را انجام دهند.

   با این روش، مبلغ مورد نظر مشتری به طور مستقیم از کارت بانکی مشترک کسر شده و به اعتبار سیم کارت و یا وایمکس وی افزوده می گردد.

   همچنین از مزیت های این خدمت می توان به تسهیل دریافت اعتبار برای مشترکین، گسترش تنوع در ارائه خدمات بانکداری مدرن و درج مبلغ دلخواه اشاره کرد.

   در ادامه این گزارش آمده است، مشتریانی که مایل به دریافت شارژ شگفت انگیز از طریق سایت مذکور می باشند به جای 20% از 22% شارژ بهره مند خواهند شد. به این صورت که با کلیک بر روی گزینه " شارژ شگفت انگیز " و طی نمودن مراحل فوق شارژ مورد نظر را دریافت می دارند.

   در آخر شایان ذکر است، بانک سرمایه نخستین بانکی است که این محصول جدید مشترک با اپراتوری ایرانسل را ارائه نموده است.

کلیه حقوق متعلق به بانک سرمایه است