بانک خوب سرمایه است

   
 
  • جشن شش سالگی ششمین بانک خصوصی کشور

   مراسم قرعه کشی جشنواره 77 بانک سرمایه همزمان با

   جشن شش سالگی ششمین بانک خصوصی کشور

   جشن شش سالگی ششمین بانک خصوصی کشور

   همزمان با جشن شش سالگی بانک سرمایه، مراسم قرعه کشی جشنواره 77 این بانک با حضور جمعی از مدیران ارشد بانکی، هیأت ناظر و اعضای هیأت مدیره بانک سرمایه برگزار شد.

   به گزارش روابط عمومی بانک سرمایه، همزمان با آغاز هفتمین سال فعالیت این بانک و با هدف ارائه هرچه بهتر خدمات به مشتریان گرامی، مراسم قرعه کشی جشنواره 77 بانک سرمایه با حضور جمعی از نمایندگان مشتریان و هیأت ناظر برگزار شد. در این مراسم اعتمادی، معاونت بازاریابی بانک سرمایه و دبیر اجرایی جشنواره 77، پیرامون عملکرد شش ساله بانک و همچنین فرآیند برگزاری و اجرای جشنواره 77 توضیحاتی ارائه نمود و سپس مراسم قرعه کشی انجام شد.

   در ادامه این گزارش آمده است،در این مراسم 70 نفر از شرکت کنندگان به قید قرعه انتخاب شدند تا در مراسمی دیگر، در سالروز میلاد پیامبر رحمت و شفیع امت، 70 کیسه طلای 70 گرمی به ایشان اهدا گردد. همچنین بر اساس اعلام قبلی، بیش از 2000 کارت هدیه نیز با قرعه کشی در سطح شعب بانک سرمایه به افراد شرکت کننده در این جشنواره اهدا می گردد.

   گفتنی است اسامی برندگان جشنواره 77 بانک سرمایه را می توانید در سایت بانک به آدرس www.sbank.ir مشاهده نمایید.

   در ادامه آمده است، بانک سرمایه با ورود به هفتمین سال فعالیت خود با نگاه به آینده ای روشن در جهت ایجاد ارزش افزوده برای مشتریان و سهامداران در بستر بانکداری اسلامی، آماده ارائه هرگونه خدمات نوین بانکی به تمامی هموطنان عزیز می باشد.

   بانک سرمایه مشتریان را ارزشمندترین سرمایه بانک می داند و معتقد است محیطی آرام، آراسته و همراه با صداقت و امانتداری، حق تمامی مشتریان گرامی می باشد.

   جهت دریافت اسامی برندگان کیسه طلا جشنواره 77 بانک سرمایه اینجا را کلیک نمایید.

   جهت دریافت اسامی برندگان کارت هدیه 1 میلیون ریالی جشنواره 77 بانک سرمایه اینجا را کلیک نمایید.

   جهت دریافت اسامی برندگان کارت هدیه 500 هزار ریالی جشنواره 77 بانک سرمایه اینجا را کلیک نمایید.


   فایلهای پیوست

کلیه حقوق متعلق به بانک سرمایه است