بانک خوب سرمایه است

   
  • خدمات ارزی
  • خرید و فروش ارز

   خرید و فروش ارز

   خرید و فروش ارز

   بانک سرمایه حداکثر تا سقف 5000 دلار اسکناس یا معادل آن را به ارزهای معتبر خریداری می نماید. فروش ارز بابت مصارف زیر علاوه بر فروش ارزهای بازرگانی طبق ضوابط بلامانع است.

   فروش ارز مسافرتی به هر یک از مسافران هوایی به مقصد کشورهای آذربایجان، ارمنستان، پاکستان، افغانستان، امارات متحده عربی، ترکیه، لبنان، تایلند، گرجستان، قبرس، تاجیکستان، ترکمنستان، مالدیو، اندونزی، مالزی، فیلیپین، سنگاپور و چین یک بار در سال و به میزان 400 دلار و یا معادل آن به سایر ارزها به نرخ رسمی می باشد.

   الف- خرید ارز
   خرید ارز به صورت اسکناس به هر میزان با رعایت قانون مبارزه با پولشویی و مقررات مربوطه به ارزهای معتبر مجاز می باشد. خرید ارزهای انتقالی قابل وصول از طریق سیستم بانکی بین المللی از جمله حوالجات ارزی و سایر ارزهای معتبر بانکی و موجودی های حساب های ارزی بدون محدودیت مجاز می باشد.


   ب- فروش ارز
   فروش ارز مسافرتی به هر یک از مسافران هوایی ( به استثناء سوریه، عراق، آذربایجان، ارمنستان، پاکستان، افغانستان، امارات متحده عربی و عربستان سعودی، ترکیه، لبنان، تایلند، گرجستان، قبرس، تاجیکستان، ترکمنستان، مالدیو، اندونزی، مالزی، فیلیپین، سنگاپور و چین ) یک بار در سال و به میزان 1000 دلار و یا معادل آن به سایر ارزها به نرخ رسمی می باشد.

   فروش ارز مسافرتی برای مسافران زمینی، ریلی و دریایی یک بار درسال به مبلغ 400 دلار و یا معادل آن به سایر ارزها به نرخ رسمی می باشد.

   فروش ارز مسافرتی به مقصد عراق ( عتبات عالیات ) به مبلغ 200 دلار و یا معادل آن به سایر ارزها به نرخ رسمی می باشد. خاطر نشان می سازد فروش ارز مسافرتی به مقصد عراق ( عتبات عالیات ) صرفاً به زائرینی که از طریق کارونهای تحت پوشش سازمان حج و زیارت اعزام می شوند امکانپذیر خواهد بود.

   فروش ارز مسافرتی به مقصد عراق ( عتبات عالیات )، سوریه و عربستان ( بابت عمره مفرده ) در مجموع برای تعداد دو سفر در سال امکانپذیر خواهد بود.

   مسافرانی که قبلاً از ارز مسافرتی هوایی استفاده نموده اند می توانند در " دو نوبت " از ارز مسافرتی بابت سفر به سوریه، عراق و یا عربستان ( بابت عمره مفرده ) استفاده نمایند. بدیهی است فروش ارز مسافرتی هوایی به مسافرانی که دو نوبت از ارز مسافرتی مربوطه به سوریه، عراق و عمره مفرده استفاده نموده اند نیز مجاز خواهد بود.

   فروش ارز مسافرتی به مسافرین با سن قانونی کمتر از دو سال امکانپذیر نبوده و برای سنین 2 تا 12 سال به میزان 50% در هر یک از حالات فوق خواهد بود.

   فروش ارز مسافرتی صرفاً توسط بانک های ملت و ملی ایران در سطح کشور انجام می پذیرد و فروش ارز مسافرتی به ایرانیان مقیم خارج از کشور مجاز نمی باشد.

   سایر: ارز درمانی- ارز دانشجویی- ارز ماموریت و ...

   شایان ذکر است، جهت انجام کلیه امور ارزی از جمله حوالجات و خرید و فروش ارز ارائه مدارک احراز هویت معتبر ضروری می باشد.

کلیه حقوق متعلق به بانک سرمایه است